Dr. Diana Fedorkova zobārstniecības klīnikā „Sky Dream Clinic” strādā par terapeiti un bērnu zobārsti.

Ir liela darba pieredze ar bērniem, pārvalda visas mūsdienīgās piena un pastāvīgo zobu ārstēšanas metodes. Vienmēr atrod kopīgu valodu ar mazajiem pacientiem. Kompleksi pieiet ārstēšanai. Vienmēr cenšas maksimāli palīdzēt saviem pacientiem. Daudz laika velta savu profesionālo iemaņu paaugstināšanai, regulāri apmeklē stomatoloģijas konferences, seminārus un meistarklases.

Raksturīga izteikta pienākuma un atbildības sajūta, mērķtiecība. Piemīt nelokāms raksturs, kas palīdz viņai strādāt ar bērniem. Apliecinājusi sevi ne tikai kā disciplinētu un akurātu darbinieci, bet arī kā cilvēku, kas spēj izrādīt iniciatīvu un uzņemties atbildību lēmumu pieņemšanā sarežģītos jautājumos savas kompetences ietvaros.

„Dārgie vecāki! Ja bērnam ir nepieciešama parasta profilaktiska apskate vai arī viņš jau ir sācis sūdzēties par zoba sāpēm, vispirms nomierinieties paši! Pierakstieties uz konsultāciju pie zobārsta, lai veiktu diagnostiku, sastādītu un apspriestu ārstēšanas plānu. Iepriekš apspriediet ar ārstu iespējamo ārstēšanas plānu, uzziniet, kā visvienkāršāk un pieejamāk izskaidrot bērnam paredzamās procedūras.”

/D. Fedorkova/

Mācību iestāde: Rīgas Stradiņa universitāte
Brīvi pārvalda krievu un angļu valodas.

VCA Poliklīnika Pulss 5

Rīga / Centrs / Lāčplēša iela 38, LV-1011

Salūte

Rīga / Vecrīga / Kaļķu iela 7, (2.stāvs), LV-1050

Sky Dream Clinic

Rīga / Teika / Bērzaunes iela 7, LV-1039

Pievienot jaunu atsauksmi

Your email address will not be published. Required fields are marked *

doctor