Renāte Vēvere

Dr. Renāte Vēvere zobārstniecības klīnikā „Sky Dream Clinic” strādā par terapeiti un bērnu zobārsti.

Uzmanīga un iejūtīga ārste. Pie viņas uz pieņemšanu nāk ģimenes, jo viņa labi pārvalda gan bērnu, gan pieaugušo zobu ārstēšanas metodikas. Daudz laika velta kvalifikācijas paaugstināšanai. Semināru un meistarklašu stomatologiem apmeklēšana palīdz  lieliski orientēties mūsdienu sasniegumos stomatoloģijā, izmantot savā praksē progresīvākās metodikas un stomatoloģijas materiālus. Brīnišķīgi atrod kontaktu ar bērniem, sniedz mazajiem pacientiem augsti profesionālu palīdzību.

Piemīt lieliskas darba spējas, ir uzmanīga pret pacientiem un viņu problēmām. Pret saviem pienākumiem izturas ar lielu atbildības sajūtu. Izpilda savu darbu teicamā līmenī. Ir dzīvespriecīga, disciplinēta, ar labām spriešanas spējām apveltīta darbiniece.

„Uz pieņemšanu pie zobārsta paņemiet līdzi bērna iemīļoto rotaļlietu, kurai arī vajadzēs parādīt savu zobiņus. Saceriet bērna pasaku par šo tēmu. Tā Jūs nodrošināsiet bērnam psiholoģisku komfortu. Ja bērns ļoti baidās un pārdzīvo, dažas dienas pirms apmeklējuma iesakām pielietot augu izcelsmes nomierinošus līdzekļus.”

/R.Vēvere/ 

Mācību iestāde: Rīgas Stradiņa universitāte
Brīvi pārvalda krievu un angļu valodas.

Sky Dream Clinic

Rīga / Teika / Bērzaunes iela 7, LV-1039

Pievienot jaunu atsauksmi

Your email address will not be published. Required fields are marked *

doctor